Usługi dronem

Stwórz wyjątkowe materiały reklamowe, wizerunkowe i nie tylko

Wykonamy je dla Ciebie za pomocą profesjonalnych dronów. Zapoznaj się z pełną ofertą naszej agencji i zdecyduj, z jakiego wsparcia chcesz skorzystać.

Usługi wykonywane dronem – co oferujemy?

Sprawdź listę dostępnych usług.

Filmowanie dronem

Postaw na profesjonalne filmy i materiały wideo – prosto z powietrza.

Sprawdź >>>

Fotografowanie dronem

Uchwyć to, czego nie da się zrobić za pomocą „zwykłego” aparatu.

Sprawdź >>>

w

Zadzwoń:

507 708 626

Napisz:

kontakt@winklers.pl

Dron – co to jest i jakie korzyści wizerunkowe mogą przynieść firmie usługi dronem?

Dzisiaj dron to bardzo popularne urządzenie, które pomaga wykonywać wiele czynności z powietrza. Ułatwia pracę w różnych branżach. Pozwala na szybkie wykonanie inspekcji, audytów, poprawia pracę fotografów i filmowców, którzy pracują w branży reklamowej, promocyjnej i w agencjach marketingowych. Firmy korzystające z usług dronem są postrzegane, jako nowoczesne i rozwojowe.

Jak skorzystać z usług dronem w celach promocyjnych?

Dron z kamerą pozwoli na wykonanie znakomitych filmów i zdjęć z powietrza. Dzięki niemu możesz uchwycić szerszy kadr, sprawić, że materiały promocyjne będą jeszcze ciekawsze i przykują wzrok potencjalnych klientów.

W dzisiejszym świecie drony mają ogromny potencjał. Ujęcia z dużej wysokości mogą przedstawić pojedynczy obiekt, a nawet grupę obiektów. Za ich pomocą można określić położenie fotografowanych elementów i zależności między nimi. Ciekawie zmontowany film z drona będzie wizytówką dla Twojej firmy przez długie lata.

Ogromną zaletą dronów jest możliwość dotarcia do trudnodostępnych miejsc tam, gdzie człowiek nie dostanie się osobiście. Przy ich pomocy wykonasz zdjęcia najwyższej jakości i nagrasz profesjonalne firmy. Odpowiednie ustawienia urządzania pozwolą później na precyzyjną obróbkę kadrów i korektę.

Nagrywanie dronem

Przy użyciu drona można wykonać znakomite filmy marketingowe dla firm z wielu branży. Właściciele firm motoryzacyjnych, nieruchomościowych, agencji eventowych, turystycznych decydują się na wykonanie takich materiałów filmowych. Nagrywanie filmów z drona daje szerszy kadr, pokazuje malownicze okolice i jest świetnym rozwiązaniem wizerunkowym. Doświadczony filmowiec przy użyciu drona może zdziałać cuda.

Fotografia dronowa

Zdjęcia z drona sprawiają, że firma jest postrzegana, jako nowoczesna i wciąż rozwijająca się. Piękne ujęcia przykuwają uwagę i przyciągają nowych Klientów. Takie fotografie można regularnie wrzucać do sieci, co buduje wizerunek Twojej marki. Może również znacznie wpłynąć na zwiększenie sprzedaży.

Koszt usług za pośrednictwem latającego drona. Jaki jest cennik?

Cena usług dronem jest zależna od doświadczenia operatora. Istotny jest również czas, jaki zajmie wykonanie całego zlecenia. Koszt zwykle jest ustalany ze zleceniodawcą indywidualnie. Trzeba jednak nastawić się, że średnim wydatkiem, jaki musisz ponieść to minimum 1400 zł netto za kilkunastominutowy film lub kilkanaście zdjęć z drona.

Dlaczego warto zdecydować się na usługi wykonywane dronem?

Dobrze wykonane filmy lub fotografie dronowe budują pozytywny wizerunek marki w sieci. Dzięki nim firma jest lepiej postrzegana i zyskuje nowych klientów. Twoja marka staje się nie tylko bardziej rozpoznawalna, ale również wzrasta sprzedaż Twoich produktów i usług. Ma to widoczny wpływ na rozwój firmy.

Jeżeli szukasz agencji, która wykona profesjonalne materiały filmowe lub fotograficzne z drona dla Twojej firmy, skontaktuj się z nami. Zadbamy o to, by zlecenie było wykonane na najwyższym poziomie!