Filmowanie dronem

Zapewnij sobie profesjonalne filmy i materiały wideo z drona

Pokaż swoją firmę, usługi, produkty lub wydarzenie – z zupełnie nowej, świeżej i ciekawej perspektywy.

Zamów wsparcie, w ramach którego nagramy, zmontujemy i dostarczymy profesjonalne filmy z drona.

Filmy nagrywane z drona: krok po kroku

1. kontakt

Wybierz 1 z gotowych pakietów lub zamów spersonalizowaną ofertę współpracy.

2. analiza i oferta

Szczegółowo sprawdzimy Twoje potrzeby i przygotujemy odpowiednią propozycję.

3. filmowanie

Gdy zaakceptujesz wycenę i opłacisz zaliczkę – zajmiemy się nagraniem, montażem, a następnie – dostarczymy Ci w pełni gotowy materiał video.

Filmowanie dronem – cennik. Ile kosztuje nagrywanie wideo?

PodstaWowy

Idealny na klipy, filmy wizerunkowe oraz materiały reklamowe.

Film

20 – 40 minut gotowego materiału

Jakość

4k / 25fps

Obróbka

montaż i przygotowanie

cena

od 1450 zł

Optymalny

Perfekcyjny dla: reportaży, relacji z wydarzeń i innych dłuższych form video

Film

60 – 120 minut gotowego materiału

Jakość

4k / 25fps

Obróbka

montaż i przygotowanie

cena

od 2450 zł

Rozszerzony

Z dodatkową paczką materiałów reklamowych.

Film

20 – 120 minut gotowego materiału

Jakość

4k / 25fps

Obróbka

montaż i przygotowanie

Materiały reklamowe

10 – 20 krótkich wideo – idealnych na shorts, reels i tiktoki

cena

od 3450 zł

Szukasz innych usług video i nie tylko? Poznaj pełną ofertę naszej agencji video marketingu.

Zadzwoń:

507 708 626

Napisz:

kontakt@winklers.pl

Filmy reklamowe nagrywane dronem – jakie korzyści przynoszą firmie?

Filmy reklamowe nagrywane dronem to sposób na zaprezentowanie Klientowi usługi lub produktu, który oferuje Twoja firma, z nieco szerszej perspektywy. Dowiedz się, dlaczego tego typu filmy wizerunkowe są kluczowe dla sukcesu kampanii marketingowych i dlaczego warto w nie zainwestować.

Zalety filmowania dronem z kamerą

Produkcja filmów wizerunkowych może mieć pozytywny wpływ na postrzeganie marki. Takie rozwiązanie opłaca się, ponieważ przedstawia firmę, jako nowoczesną i buduje silną pozycję w branży. Ponadto przedstawia markę, jako bardzo konkurencyjną i zwiększa sprzedaż.

Dzisiaj kupujemy, dzięki pięknym obrazkom. Sprzedaż internetowa wiąże się z tym, że nie możesz zobaczyć produktu, który chcesz kupić na żywo, ale dzięki dobrym zdjęciom i filmom, możesz dowiedzieć się, na co się decydujesz.

Oczywiście niezbędne jest również monitorowanie, czy kampania marketingowa jest skuteczna. Analizę można wykonać sprawdzając ilość kliknięć w Call To Action (CTR), co pozwoli ocenić, czy ciekawe filmy przyciągają klientów i generują „ruch” na stronie, czy też w social mediach. Pracownicy naszej agencji po przeprowadzonych analizach dokonają optymalizacji działań, dzięki czemu pomogą Ci trafić do możliwie najszerszego grona użytkowników.

Kto powinien zdecydować się na wideo robione z drona?

Nagrywanie z drona to znakomity sposób na reklamę, z której mogą skorzystać osoby działające w różnych branżach. Takie rozwiązania pozwalają pokazać szerszą perspektywę. Dron z kamerą może sfilmować duże budynki, place, miejsca relaksu…

Właśnie dlatego branże nieruchomości, architektoniczne, budowlane, weselne, motoryzacyjne, hotelarskie, restauratorskie, turystyczne, handlowe, fotowoltaiczne i wiele innych decydują się na wykonanie filmu promocyjnego nagrywanego dronem. Często decydują się na nie także firmy organizujące eventy, koncerty, spektakle plenerowe, imprezy sportowe i inne wydarzenia. Filmowanie z dronem świetnie sprawdza się również do promocji miast i gmin, które chcą przyciągnąć do siebie licznych turystów.

Jak profesjonalnie nagrywać dronem?

Wszystkie ujęcia z powietrza dają niepowtarzalny efekt. Rzut na szerszą perspektywę, zwłaszcza w wyjątkowych okolicznościach przyrody, zawsze chwyta za serce. Filmowanie z drona może stworzyć spójny film przedstawiający wyłącznie ujęcia z wysokości, ale również może to być także fragment w całej wykonanej dla Ciebie produkcji filmowej. Istnieje kilka „sztuczek”, które pozwalają na wykonanie wyjątkowych filmów:

Zanikanie
Zdecyduj się na stopniowe wygaszanie sceny na zakończenie filmu lub w trakcie jego trwania, by budować napięcie i tworzyć wrażenie tajemniczości.

Zmiana dystansu
Pokazuj panoramę połączoną ze zbliżeniami. Sprawia to, że film jest znacznie bardziej ciekawy – ciągle coś się dzieje.

Bezpośrednie cięcie
Pozwala ono na płynne i bardzo szybkie przejście między dwoma scenami/ujęciami. Daje to wyjątkowy efekt, ciekawi odbiorcę.

Różne kąty
Jeżeli kamerujesz konkretny obiekt – przedstaw go z kilku perspektyw, aby pokazać jego znaczenie i dobrze go przedstawić.

Śledzenie
Przedstaw widok z góry na poruszający się przedmiot, pojazd, zwierzę, czy człowieka. Obiektyw zastyga w bezruchu, a w tym czasie element „przemieszcza się” wzdłuż “pokazywanego ujęcia”.

Cięcie w akcji
Przy filmowaniu istoty żywej warto zastosować cięcie w akcji. Pokazujesz szeroką perspektywę, która może być widziana przez ukazywaną osobę/zwierzę, a następnie najeżdżasz kamerą na nią samą.

Niewidoczne cięcie
Połącz w sobie dwa ujęcia, które przedstawiają podobne kadry. Najpierw obiektyw zbliż do jakiegoś elementu, sprawiając wrażenie, że się o niego „rozbije” i w ostatniej chwili szybko odbij w inną stronę. Efekt jest niesamowity!

Koszt wykonania wideo za pomocą drona. Jakie są ceny?

Koszt 10- lub 20-minutowego filmu z drona wynosi średnio 1400 – 2000 zł, około 2 godzin na planie może kosztować średnio 2400 – 3000 złotych.

Cena jest zależna od:
1. Długości filmu.
2. Rodzaju filmu i poziomu skomplikowania.
3. Czasu nagrywania i montażu.
4. Rozpoznawalności filmowca.

Szukasz agencji, która oferuje wysokiej jakości filmy nagrywane dronem?

Filmowanie dronem przynosi wiele korzyści firmie. Jest ona postrzegana, jako nowoczesna, zachęca do zainteresowania się produktem lub usługą potencjalnego klienta. Przedstawia wszelkie atuty oferowanych produktów lub usług, przykuwa uwagę, pomaga zdobyć szersze grono zainteresowanych. Dzisiaj jest nieodłącznym elementem strategii marketingowej.

Filmy wizerunkowe wzbudzają emocje i zainteresowanie. Jako agencja zadbamy o to, by dzięki naszym filmom promocyjnym, Twój biznes przynosił więcej zysków i rozwijał się w zastraszającym tempie.