Prowadzenie bloga

Tworzymy i prowadzimy skuteczne blogi firmowe

Wykorzystujemy content marketing, aby inspirować, edukować, pozycjonować, sprzedawać, ale przede wszystkim rozwijać Twój biznes.

Poprowadzimy Twój firmowy blog za Ciebie:

Zajmiemy się wszystkim tym, na co Ty nie masz czasu, a jednak wiesz, że jest ważne dla rozwoju Twojej firmy.
Jeżeli posiadasz już swój blog:

PrzeproWadzimy audyt

Sprawdzimy, co jest do poprawy, a także zajmiemy się optymalizacją obecnych na nim treści, kategorii, tagów, grafik i paru innych rzeczy.

Dzięki temu wyeliminujesz wszystkie błędy oraz wykorzystasz 100% potencjału drzemiącego w Twoich dotychczasowych wpisach blogowych.

c

Opracujemy strategię publikacji

Biorąc pod uwagę Twoje oczekiwania, uwarunkowania rynku, na którym działasz oraz wyniki przeprowadzonego audytu, przygotujemy kompleksowy plan działań content marketingowych skupionych na prowadzeniu Twojego bloga.

Otrzymasz jasno sprecyzowaną strategię działania, dzięki której będziesz wiedział, dokąd zmierza i do jakich celów dąży Twój blog.

Wybierzemy tematy i przygotujemy treść wraz z grafikami i zdjęciami

Dobierzemy tematy, które będą najlepiej odpowiadać preferencjom Twoich odbiorców, a także najefektywniej wpłyną na pozycjonowanie Twojej strony.

Obowiązek doboru tematyki może być po naszej stronie, ale także z przyjemnością zdamy się na Twoje sugestie.

l

Zoptymalizujemy całość pod kątem pozycjonoWania

Zadbamy nie tylko o ciekawą i wartościową treść, ale również o to, aby aktywnie pracowała ona na wzrost Twojej widoczności w wyszukiwarkach.

Będziesz miał pewność, że Twoje treści są atrakcyjne pod każdym względem. Twoim odbiorcom dają określoną wartość w postaci wiedzy, a Tobie przynoszą korzyści w postaci pozycjonowania, większego ruchu na stronie, wzrostu zaufania, a przede wszystkim sprzedaży.

Zaplanujemy regularne publikacje

Po naszej stronie będzie też wybór dni oraz godzin, w których nowe wpisy będą pojawiały się na Twoim blogu.

Zyskasz komfort, że Twój blog jest regularnie aktualizowany i prowadzony w profesjonalny sposób, a Ty nie musisz się niczym martwić.

Zbudujemy Twój blog od podstaw:

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego bloga – zajmiemy się jego stworzeniem. Zadbamy o nowoczesny design, pełną konfigurację oraz łatwość obsługi. Tak, abyś w przyszłości również sam mógł nim administrować.

zrealizujesz sWoje cele

Weźmiemy pod uwagę Twoje plany, charakter Twojego biznesu, przeprowadzimy analizuję rynku, jak i całej konkurencji. To wszystko pozwoli nam określić szczegółowe cele Twojego bloga i sprawić, że:

pozyskasz noWe leady

Blog jest idealnym miejscem do zdobywania nowych klientów, jak i “wygrzewania” już pozyskanych leadów.

A my wiemy, jak Ci w tym pomóc!

Wesprzesz działania SEO

Linkbuilding to już niestety za mało. Aby zapewnić sobie wzrost pozycji oraz ruchu na stronie, potrzebujesz wartościowych treści, które będą atrakcyjne zarówno dla użytkowników, jak i algorytmów!

zbudujesz pozycję eksperta W branży

Blog to również doskonałe narzędzie do dzielenia się wiedzą i edukacji Twoich obecnych, jak i przyszłych klientów.

Wykorzystamy jego potencjał i sprawimy, że użytkownicy będą kupowali chętniej – właśnie od Ciebie!

podniesiesz sprzedaż

Wszystkie te działania doprowadzą do jednego, które z pewnością jest dla Ciebie najważniejsze – wzrost sprzedaży oraz Twoich zysków!

Prowadzenie bloga: dowiedz się, jak to działa.

1. kontakt

Wybierz pakiet dla siebie i skontaktuj się z nami w celu załatwienia wszystkich formalności.

2. analiza i zaplanowanie działań

Poddamy ocenie obecny stan Twojego bloga, poprawimy to, co jest do poprawy, a następnie zaplanujemy kompleksową strategię działania.

3. regularne publikacje

Zaczniemy tworzyć treści i regularnie publikować je na blogu. Oczywiście, przed każdą publikacją będziesz mógł je ocenić i zaakceptować.

4. rozwój biznesu

Już po krótkim czasie zobaczysz efekty naszej pracy – wzrost widoczności w wyszukiwarce, wzrost ruchu na stronie, zwiększenie zaangażowania użytkowników, a przede wszystkim większe zyski!

Poznaj cennik prowadzenia bloga i wybierz pakiet dla swojej firmy.

PodstaWowy

Świetny na początek Twojej działalności w Internecie.

i

2 wpisy miesięcznie

merytoryczne i wyczerpujące artykuły

Grafiki i zdjęcia

do wpisów

Optymalizacja SEO

techniczna i contentowa

Dobór tematów

i fraz kluczowych

Promocja oferty

linkowanie wewnętrzne

2 posty na Facebook

promujące wpisy blogowe

cena za miesiąc

od 600 zł

Optymalny

Doskonały, jeśli prowadzisz aktywne działania online.

i

4 wpisy miesięcznie

merytoryczne i wyczerpujące artykuły

Grafiki i zdjęcia

do wpisów

Optymalizacja SEO

techniczna i contentowa

Dobór tematów

i fraz kluczowych

Promocja oferty

linkowanie wewnętrzne

Posty na Facebook i Instagram

po 4 na każdy serwis

Analiza i rozbudowa

starych wpisów

cena za miesiąc

od 1000 zł

Rozszerzony

Idealny, jeśli w Twojej branży panuje silna konkurencja.

i

4 wpisy miesięcznie

merytoryczne i wyczerpujące artykuły

Grafiki i zdjęcia

do wpisów

Optymalizacja SEO

techniczna i contentowa

Dobór tematów

i fraz kluczowych

Promocja oferty

linkowanie wewnętrzne

Posty na Facebook, Instagram i LinkedIn

po 4 na każdy serwis

Analiza i rozbudowa

starych wpisów

Nowe funkcjonalności

ulepszanie bloga

Pełna opieka,

odpowiadanie na komentarze, obsługa czytelników na chacie, pozyskiwanie wpisów gościnnych

cena za miesiąc

od 2000 zł

Nie masz bloga? Stworzymy go dla Ciebie! Sprawdź naszą usługę tworzenia stron.

Zadzwoń:

507 708 626

Napisz:

kontakt@winklers.pl

Prowadzenie blogów firmowych

Prowadzenie bloga, czy to firmowego, czy też prywatnego przynosi wiele korzyści. Pośród najważniejszych z nich należy wymienić te związane z budową wizerunku. Regularne publikacje wartościowych artykułów aktywnie wspierają bowiem budowanie marek – tak samo osobistych, jak i firmowych.

Blog to również doskonałe narzędzie służące edukacji i inspiracji. Za jego sprawą można przekazywać wiele cennych informacji, zarówno w formie poradników, instrukcji, jak i po prostu reportaży.

Kolejnym, chociaż niejedynym powodem, dla którego warto postawić na prowadzenie bloga jest SEO. Tak, regularne, dobrze zaplanowane, zoptymalizowane, a przede wszystkim wartościowe i merytoryczne wpisy blogowe doskonale wspierają działania pozycjonerskie. Przyczyniając się tym samym do wzrostu widoczności całego serwisu internetowego, jak i przynosząc mu nowy cenny ruch pochodzący wprost z wyszukiwarki.

Oferta prowadzenia bloga firmowego

W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć swoją przygodę z content marketingiem, to znaczy – uruchomić oraz regularnie prowadzić swój firmowy blog.

Dzięki naszemu doświadczeniu, wysokim kompetencjom oraz nastawieniu na efekt, zapewnimy Ci cały zakres niezbędnych prac. Jeżeli posiadasz swój własny blog – rzucimy na niego okiem i zoptymalizujemy, aby wycisnąć z niego jak najwięcej. Jeśli dopiero zaczynasz – pomożemy Ci w budowie Twojej własnej platformy. Następnie, zaopiekujemy się wszelkimi obszarami związanymi z jego prowadzeniem. Określimy strategię content marketingową, zaplanujemy przyszłe publikacje, przygotujemy wartościowe wpisy blogowe, a na koniec zajmiemy się ich publikacją i promocją (np. przy użyciu mediów społecznościowych).

Czy to wszystko? Ależ nie! Ponadto, możesz liczyć na bieżące wsparcie. W tym: wyszukiwanie atrakcyjnych tematów, przygotowywanie grafik, optymalizację pod SEO, recykling treści oraz jej rozbudowę.

Czym charakteryzuje się dobrze prowadzony blog?

Przede wszystkim wpisy na nim umieszczane są merytoryczne – przekazują wiele wartościowej treści i odpowiadają na zapotrzebowanie Twoich odbiorców. Po drugie, dbają o wspieranie Twojego biznesu. Rozumiane zarówno jako pomoc w promocji (chociażby content marketing, social media oraz SEO), jak i konwersji (wpływanie na generowanie leadów oraz czystą sprzedaż).