Copywriting B2B

Teksty dla branży business-to-business

Zdecyduj się na skorzystanie z usług specjalistów od contentu B2B. Skontaktuj się z nami, a zadbamy o Twoje teksty najlepiej, jak tylko potrafimy!

Copywriting dla branży B2B: przekonaj się, jak zacząć

1. kontakt

Określ konkretny typ contentu B2B i przejdź do kontaktu, aby załatwić kluczowe formalności.

2. analiza i oferta

Sprawdzimy Twoje potrzeby, aby przedstawić Ci wycenę wraz z kompletem rekomendacji.

3. teksty

Po akceptacji i opłaceniu faktury – przejdziemy do realizowania Twojego zlecenia z zakresu treści B2B.

Teksty i opisy B2B: co czeka na Ciebie w ofercie?

Teksty na strony internetowe i landing page

v

Hasła i slogany reklamowe

i

Artykuły, wpisy i poradniki na blogi

Teksty sprzedażowe

Opisy produktów do sklepów internetowych

Teksty SEO

Nazwy (naming) firm, produktów i usług

Teksty na ulotki, foldery, broszury, prezentacje

Cennik tekstów dla branży business-to-business

Odkryj, jak wyglądają koszty naszych copywriterskich działań.

Teksty na strony www

od 1000 zł

Wpisy blogowe

od 45 zł / 1000 zzs

Posty na FB / Insta

od 50 zł / szt.

Teksty na landing page

od 500 zł

Opisy produktów

od 20 zł / 1000 zzs

Posty na Linkedin

od 100 zł / szt.

Mailingi i newslettery

od 200 zł

Opisy kategorii

od 35 zł / 1000 zzs

E-booki

od 1000 zł / szt.

Nazwy, hasła, slogany

od 500 zł

Teksty SEO

od 40 zł / 1000 zzs

Ulotki, banery, plakaty

od 200 zł

Potrzebujesz innych usług z zakresu pisania tekstów? Przejdź do naszego cennika copywritingu.

Zadzwoń:

507 708 626

Napisz:

kontakt@winklers.pl

Content w temacie B2B – z czym to się wiąże?

Prace naszej organizacji contentowej polegają na wykonywaniu oryginalnych, praktycznych oraz skutecznych przekazów, jakie wspomagają pozytywne działanie różnego rodzaju przedsiębiorstw specjalizujących się w relacjach B2B. Jeśli więc reprezentujesz przedsiębiorstwo zajmujące się akurat taką formą współpracy i masz zamiar zadbać o swój dział marketingu, podnieść sprzedaż oraz zbudować przewagę nad innymi – napisz lub zadzwoń. Szczegółowo zapoznamy się ze zgłaszanymi przez Ciebie informacjami. Potem przedłożymy świetną możliwość oraz zajmiemy się przygotowaniem tekstów powiązanych z relacjami pomiędzy przedsiębiorstwami B2B, które wesprą Cię w poszerzaniu Twojego interesu.

Jakiego typu zakres wsparcia copywritingu o współpracy B2B odkryjesz w ofercie naszej agencji?

Zlecenia naszej agencji są skierowane do wskazanych obszarów połączonych z robieniem tekstów w handlu business-to-business. Odnajdziesz u nas dodatkowo doradztwo zjednoczone z treściami do przedsiębiorstw funkcjonujących online, contentem witryn www plus pisaniem cennych blogów dla firm. Przygotujemy interesujące treści do mediów społecznościowych, skuteczne wiadomości e-mail, jak i teksty kreatywne albo content związany ze sprzedażą. W ramach tych prac przekazujemy teksty, które ulepszają działania SEO, wspomagają tworzenie marek, a także budują reklamę korporacji. Nasze opracowania wspomagają również sprzedawanie artykułów i usług dotyczących relacji B2B oraz partnerstwa w tych relacjach.

Opisy z obszaru współpracy B2B – czemu warto?

Do fundamentalnych walorów naszych treści dla instytucji pracujących w temacie powiązanym z transakcjami B2B włączamy następujące czynniki:

  • doskonała jakość — każdy opis o relacjach między przedsiębiorstwami B2B jest wykonywany przez wykształconych, jak i fachowych specjalistów. Każdorazową produkcję contentu poprzedza dogłębne zaznajomienie się z konkretnym problemem. Każdy napisany przez naszą firmę tekst na zakończenie pracy jest potwierdzany pod względem trafności merytorycznej, a także spójności językowej;
  • terminowość — wszystkie treści zostaną wyprodukowane, a dodatkowo przekazane na czas — zgodnie ze wspólnymi ustaleniami;
  • pomoc doradców — oprócz dostosowanych tekstów z zakresu transakcji B2B zdobędziesz też bieżące wsparcie merytoryczne – zapewniane przez telefon albo e-mailem;
  • gratisowe modyfikacje — jeśli nawet pojawi się taka okoliczność – sporządzimy korekty, jak również modyfikacje w artykułach dotyczących działu business-to-business.

Jeżeli zależy Ci na dynamicznej pomocy i wytrawnych działaniach copy B2B – przejdź bezpośrednio do sekcji kontakt. Wyślij nam niezobowiązujące zapytanie. Napisz o własnych preferencjach, jak również uzyskaj kompletną oraz bezpłatną ofertę przygotowania tekstów z tematyki wszelkiego rodzaju transakcji i relacji pomiędzy kilkoma przedsiębiorstwami.