Copywriting ubezpieczenia

Teksty z branży ubezpieczeniowej

Zdecyduj o nawiązaniu współpracy z profesjonalną agencją copywriterską. Zadbamy, aby Twój content był skuteczny i dowoził wyniki!

Copywriting ubezpieczeniowy: jak zacząć?

1. kontakt

Wskaż konkretny typ treści, które chcesz zamówić w naszej agencji.

2. analiza i oferta

Sprawdź ofertę i podejmij decyzję o współpracy z naszymi specjalistami.

3. teksty

Opłać fakturę i czekaj na efekty naszych działań.

Opisy, artykuły i treści związane z ubezpieczeniami: oferta

Teksty na strony internetowe i landing page

v

Hasła i slogany reklamowe

i

Artykuły, wpisy i poradniki na blogi

Teksty sprzedażowe

Opisy produktów do sklepów internetowych

Teksty SEO

Nazwy (naming) firm, produktów i usług

Teksty na ulotki, foldery, broszury, prezentacje

Ceny tekstów na potrzeby branży ubezpieczeniowej

Ile mogą wynosić tego typu koszty? Sprawdź!

Teksty na strony www

od 1000 zł

Wpisy blogowe

od 45 zł / 1000 zzs

Posty na FB / Insta

od 50 zł / szt.

Teksty na landing page

od 500 zł

Opisy produktów

od 20 zł / 1000 zzs

Posty na Linkedin

od 100 zł / szt.

Mailingi i newslettery

od 200 zł

Opisy kategorii

od 35 zł / 1000 zzs

E-booki

od 1000 zł / szt.

Nazwy, hasła, slogany

od 500 zł

Teksty SEO

od 40 zł / 1000 zzs

Ulotki, banery, plakaty

od 200 zł

Szukasz jeszcze innych form wsparcia z zakresu copywritingu? Przejdź do naszego cennika copy.

Zadzwoń:

507 708 626

Napisz:

kontakt@winklers.pl

Content w obszarze ubezpieczeń — z czym jest związany?

Prace naszej grupy składającej się z copy opierają się na dostarczaniu niepowtarzalnych, użytecznych oraz niezawodnych treści, które wzmacniają pozytywne działanie różnorakich spółek z dziedziny ubezpieczeń, w tym polisy na życie, ubezpieczeń nieruchomości, podróżnych, turystycznych, dzieci, OC, AC, NNW itp.. Jeśli więc masz przedsięwzięcie działające we właśnie tej dziedzinie i zamierzasz zadbać o marketing, podbić sprzedaż, a dodatkowo zbudować przewagę nad konkurencją – napisz lub zadzwoń do nas. Konkretnie zaznajomimy się ze zgłaszanymi przez Ciebie oczekiwaniami. W kolejnym etapie przedstawimy świetną ofertę, a następnie zajmiemy się stworzeniem treści połączonych z ubezpieczeniami, jakie pomogą rozwinąć Twoje przedsiębiorstwo.

Jakiego rodzaju zakres wsparcia copywritera o ubezpieczeniach wypatrzysz w ofercie naszej agencji?

Zajęcia naszej firmy są skierowane do wszystkich działów powiązanych z tworzeniem contentu w tematyce ubezpieczeniowej obejmujące np. opisy polis przy ubezpieczeniach zdrowotnych, ubezpieczeniach majątkowych oraz ubezpieczeniach komunikacyjnych. Odnajdziesz u nas także doradztwo powiązane z contentem bezpośrednio do sklepów działających za pośrednictwem Internetu, treściami stron online, a także pisaniem wartościowych blogów firmowych. Wymyślimy angażujące publikacje do social mediów, skuteczne wiadomości mailingowe, a dodatkowo treści kreatywne oraz copywriting sprzedażowy. W ramach tych działań gwarantujemy teksty, które wspierają pozycjonowanie, kreowanie marek oraz reklamę instytucji, a także wspomagają sprzedawanie artykułów albo usług z tematyki ubezpieczeniowej.

Treści z tematyki ubezpieczeniowej — dlaczego warto?

Do kluczowych atutów naszego contentu dla firm funkcjonujących w obszarze związanym z ubezpieczeniami zaliczamy następujące faktory:

  • doskonała jakość — którykolwiek opis o polisach, odszkodowaniach i składkach jest opracowywany przez zawodowych i fachowych specjalistów. Każdorazową produkcję poprzedza sumienne zapoznanie się z określonym tematem. Z kolei na koniec naszej pracy wpis jest konsultowany pod względem sensowności merytorycznej oraz poprawności językowej;
  • punktualność — wszystkie teksty zostaną przygotowane, jak i oddane na czas – zgodnie ze wspólnymi ustaleniami;
  • pomoc doradców — oprócz dobranymi tekstami z tematyki ubezpieczeń zdobędziesz także bieżące wsparcie merytoryczne – oferowane drogą telefoniczną bądź pocztą internetową;
  • niepłatne zmiany — jeśli nawet pojawi się taka potrzeba – naniesiemy poprawki i zmiany w opisach dotyczących przedmiotu ubezpieczeń.

Jeżeli więc zależy Ci na dobrej pomocy, jak i profesjonalnych działaniach copywriterów w branży ubezpieczeniowej – przejdź do strony zawierającej dane do kontaktu. Wyślij nam niezobowiązujące zapytanie. Powiedz coś o własnych preferencjach i otrzymaj kompletną ofertę, jak również bezpłatną propozycję stworzenia contentu z tematyki polis, odszkodowań, składek i agentów ubezpieczeniowych.