Copywriting transport i spedycja

Teksty z branży TSL

Wybierz wszechstronną, kompleksową i profesjonalną pomoc od doświadczonych ekspertów od contentu. Skontaktuj się z nami, odbierz darmową wycenę i działajmy!

Copywriting dla transportu i spedycji: jak zacząć?

1. kontakt

Wskaż typ treści i przejdź do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

2. analiza i oferta

Sprawdzimy zgłoszone potrzeby, aby na ich fundamencie zaproponować dalsze kroki.

3. teksty

Po akceptacji warunków i opłaceniu faktury – czeka nas realizacja zlecenia.

Opisy, artykuły i teksty dotyczące obszaru TSL: oferta

Teksty na strony internetowe i landing page

v

Hasła i slogany reklamowe

i

Artykuły, wpisy i poradniki na blogi

Teksty sprzedażowe

Opisy produktów do sklepów internetowych

Teksty SEO

Nazwy (naming) firm, produktów i usług

Teksty na ulotki, foldery, broszury, prezentacje

Ceny za teksty dla firm transportowych i logistycznych

Zobacz, ile mogą wynieść koszty contentu.

Teksty na strony www

od 1000 zł

Wpisy blogowe

od 45 zł / 1000 zzs

Posty na FB / Insta

od 50 zł / szt.

Teksty na landing page

od 500 zł

Opisy produktów

od 20 zł / 1000 zzs

Posty na Linkedin

od 100 zł / szt.

Mailingi i newslettery

od 200 zł

Opisy kategorii

od 35 zł / 1000 zzs

E-booki

od 1000 zł / szt.

Nazwy, hasła, slogany

od 500 zł

Teksty SEO

od 40 zł / 1000 zzs

Ulotki, banery, plakaty

od 200 zł

Szukasz jeszcze innych form wsparcia z zakresu copywritingu? Przejdź do naszego cennika copy.

Zadzwoń:

507 708 626

Napisz:

kontakt@winklers.pl

Content w obszarze TSL — z czym to się wiąże?

Usługi naszej grupy copywriterskiej polegają na wykonywaniu unikalnych, użytecznych oraz efektywnych treści, które wspomagają funkcjonowanie licznych zakładów z tematyki TSL (transport, spedycja i logistyka). Jeśli więc reprezentujesz biznes działające we właśnie tej branży i planujesz zadbać o swój marketing oraz dział sprzedaży, a także zbudować przewagę nad innymi konkurencyjnymi firmami – skontaktuj się z nami. Gruntownie zaznajomimy się z Twoimi preferencjami. Następnie przedstawimy korzystną możliwość współpracy, a w późniejszej kolejności zajmiemy się stworzeniem tekstów związanych z transportem, spedycją i logistyką, które pomogą poszerzyć działania Twojej firmy.

Jakiego rodzaju wsparcie copywriterów o transporcie, spedycji i logistyce wypatrzysz w tej ofercie naszej agencji?

Nasze zlecenia są skierowane do określonych obszarów powiązanych z przygotowywaniem treści na temat transportu, spedycji i logistyki lokalnej, krajowej i międzynarodowej. Odnajdziesz u nas wsparcie połączone z tekstami bezpośrednio do biznesów internetowych, contentem serwisów internetowych oraz wykonywaniem cennych blogów dla firm. Wykonamy interesujące treści do SM, efektywne wiadomości e-mail, jak również teksty nieszablonowe lub copywriting skupiający się na sprzedaży. W ramach działań naszej firmy dostarczamy teksty, które uzupełniają pozycje w Google, wspomagają kreowanie marek, a dodatkowo współtworzą promocję firm, jednocześnie wspomagając sprzedaż towarów albo usług z tematyki transportu lądowego – autem lub pociągiem, wodnego – statkiem i powietrznego – samolotem, a także szeroko pojętej spedycji i logistyki.

Teksty z działki TSL — dlaczego warto?

Do zasadniczych atutów naszego wsparcia dla marek funkcjonujących w sektorze powiązanym z działaniem firm transportowych, spedytorów i logistyków włączamy takie właśnie czynniki:

  • Najwyższa jakość — którykolwiek tekst o TSL jest produkowany bezpośrednio przez wykształconych, jak również profesjonalnych specjalistów od treści. Każdą pracę poprzedza określone zaznajomienie się ze wskazanym tematem. Z kolei na koniec tekst jest sprawdzany pod kątem sensowności informacyjnej i poprawności językowej.
  • Punktualność — każde wpisy zostaną stworzone, a także wysłane na czas – zgodnie z ustaleniami.
  • Doradztwo — poza dostosowanymi tekstami z obszaru TSL uzyskasz także bieżące wsparcie merytoryczne – oferowane przez telefon lub pocztą internetową.
  • Gratisowe modyfikacje — jeżeli nawet będzie taka potrzeba – naniesiemy ewentualne poprawki, jak i zmiany w artykułach dotyczących działu transportu, logistyki i spedycji.

Jeżeli zależy Ci na dobrej kooperacji oraz doświadczonych działaniach copywriterów – idź bezpośrednio do strony zawierającej dane do kontaktu. Przekaż nam niezobowiązujące pytanie. Napisz o indywidualnych potrzebach oraz wymaganiach i otrzymaj złożoną propozycję współpracy, jak również nieodpłatną listę kosztów napisania treści z tematu TSL.