Copywriting techniczny

Teksty dla branży technicznej

Wybierz współpracę z doświadczoną agencją od content marketingu i copywritingu. Przejdź do kontaktu, odbierz darmową wycenę i zacznij korzystać z naszych usług.

Copywriting techniczny: jak zacząć?

1. kontakt

Określ rodzaj treści i skontaktuj się z nami, aby ustalić formalności.

2. analiza i oferta

Zbadamy zgłoszone preferencje i na ich podstawie przedstawimy konkretny plan z wyceną.

3. teksty

Po Twojej akceptacji i po opłaceniu faktury zajmiemy się realizacją.

Artykuły, wpisy, teksty i opisy techniczne: oferta

Teksty na strony internetowe i landing page

v

Hasła i slogany reklamowe

i

Artykuły, wpisy i poradniki na blogi

Teksty sprzedażowe

Opisy produktów do sklepów internetowych

Teksty SEO

Nazwy (naming) firm, produktów i usług

Teksty na ulotki, foldery, broszury, prezentacje

Ceny technicznego contentu – ile to kosztuje?

Rzuć okiem, aby sprawdzić, ile mogą wynieść Twoje inwestycje w teksty.

Teksty na strony www

od 1000 zł

Wpisy blogowe

od 45 zł / 1000 zzs

Posty na FB / Insta

od 50 zł / szt.

Teksty na landing page

od 500 zł

Opisy produktów

od 20 zł / 1000 zzs

Posty na Linkedin

od 100 zł / szt.

Mailingi i newslettery

od 200 zł

Opisy kategorii

od 35 zł / 1000 zzs

E-booki

od 1000 zł / szt.

Nazwy, hasła, slogany

od 500 zł

Teksty SEO

od 40 zł / 1000 zzs

Ulotki, banery, plakaty

od 200 zł

Potrzebujesz czegoś innego? Przejdź do cennika ze stawkami copywritingu.

Zadzwoń:

507 708 626

Napisz:

kontakt@winklers.pl

Teksty związane z tematyką techniczną — z czym są związane?

Usługi naszej grupy składającej się z copywriterów opierają się na dostarczaniu niepowtarzalnych, użytecznych i skutecznych treści, które wspomagają działanie przeróżnych instytucji z tematyki zawodów technicznych w tym: mechaników, murarzy, elektryków, tokarzy, spawaczy, drukarzy, monterów, hydraulików, operatorów specjalistycznych maszyn, czy też stolarzy. Jeżeli prowadzisz firmę działające w jednej z tych branży oraz pragniesz zadbać o własny marketing i sprzedaż, a dodatkowo stworzyć przewagę nad innymi konkurencyjnymi firmami – napisz do nas maila. Szczegółowo zapoznamy się z Twoimi preferencjami. Na ich podstawie przedstawimy świetną indywidualnie dobraną ofertę, jak również zajmiemy się napisaniem contentu związanego z branżą techniczną, który wesprze Cię w rozbudowie Twojego biznesu.

Jakiego rodzaju usługi copywritingu o branży technicznej odkryjesz w ofercie naszej agencji?

Zlecenia naszej agencji odnoszą się do określonych zakresów powiązanych z tworzeniem contentu o tematyce związanej z branżą techniczną dotyczącą wykwalifikowanych pracowników, fachowców w swojej dziedzinie i zawodowców. Odnajdziesz u nas dodatkowo doradztwo połączone z tekstami do sklepów online, contentem witryn internetowych, a dodatkowo przygotowywaniem cennych blogów dla firm. Stworzymy interesujące treści do social mediów, efektywne maile i treści kreatywne lub content skupiający się na sprzedaży. W ramach tych zajęć gwarantujemy teksty, które wspomagają SEO, wzmacniają kształtowanie przedsiębiorstw i podbijają pozytywny marketing instytucji, a dodatkowo uzupełniają sprzedawanie towarów lub usług z tematyki technicznej.

Treści z tematyki zawodów technicznych — co one dają?

Do zasadniczych atutów naszych tekstów dla przedsiębiorstw funkcjonujących w tematyce powiązanej z branżami technicznymi zaliczamy takie właśnie składniki:

  • najwyższa jakość — którykolwiek opis o zawodach fachowcach i ich pracy jest wytwarzany z udziałem doświadczonych, a także profesjonalnych specjalistów. Wszelką produkcję poprzedza wnikliwe zaznajomienie się z danym obszarem. Z kolei na zakończenie wpis jest konsultowany pod kątem trafności merytorycznej oraz poprawności językowej;
  • terminowość — każde opisy są wykonane, jak również wysłane na czas – zgodnie ze wspólnymi ustaleniami;
  • profesjonalne doradztwo — poza dobranymi treściami z gałęzi technicznej otrzymasz także szybkie doradztwo merytoryczne – oferowane przez telefon lub za pomocą e-maila;
  • bezpłatne modyfikacje — jeżeli nawet pojawi się taka konieczność – naniesiemy ewentualne korekty, a także zmiany w artykułach dotyczących branży technicznej.

Jeżeli więc zależy Ci na efektywnej pomocy i specjalistycznych pracach copy dla fachowców technicznych – idź do sekcji kontakt. Wyślij niewiążące pytanie. Powiedz więcej o indywidualnych preferencjach i uzyskaj kompletną ofertę, a także bezpłatną wycenę napisania tekstów z tematyki zawodów technicznych oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów i maszyn dla niech niezbędnych.