Copywriting przemysł

Teksty dla branży produkcyjnej

Wybierz działania profesjonalistów z jedynej takiej agencji copywriterskiej w Polsce. Zadbamy o jakość i skuteczność Twoich treści!

Copywriting z dziedziny przemysłu – jak to działa?

1. kontakt

Określ rodzaj contentu, a następnie przejdź do sekcji kontakt, aby ustalić więcej.

2. analiza i oferta

Sprawdź ofertę i wycenę, którą sporządzimy dla Ciebie.

3. teksty

Gdy zaakceptujesz – opłać fakturę i czekaj na realizację.

Przemysł i produkcja – teksty, artykuły i opisy: oferta

Teksty na strony internetowe i landing page

v

Hasła i slogany reklamowe

i

Artykuły, wpisy i poradniki na blogi

Teksty sprzedażowe

Opisy produktów do sklepów internetowych

Teksty SEO

Nazwy (naming) firm, produktów i usług

Teksty na ulotki, foldery, broszury, prezentacje

Cennik tekstów z obszaru produkcji i przemysłu

Dowiedz się, jak kształtują się poszczególne stawki usług copywritingu.

Teksty na strony www

od 1000 zł

Wpisy blogowe

od 45 zł / 1000 zzs

Posty na FB / Insta

od 50 zł / szt.

Teksty na landing page

od 500 zł

Opisy produktów

od 20 zł / 1000 zzs

Posty na Linkedin

od 100 zł / szt.

Mailingi i newslettery

od 200 zł

Opisy kategorii

od 35 zł / 1000 zzs

E-booki

od 1000 zł / szt.

Nazwy, hasła, slogany

od 500 zł

Teksty SEO

od 40 zł / 1000 zzs

Ulotki, banery, plakaty

od 200 zł

Szukasz innego wsparcia? Dowiedz się więcej z cennika copywritingu.

Zadzwoń:

507 708 626

Napisz:

kontakt@winklers.pl

Treści traktujące o przemyśle — z czym są związane?

Prace tej agencji copy polegają na pisaniu niepowtarzalnych, praktycznych, a dodatkowo korzystnych opisów, jakie wspomagają funkcjonowanie przeróżnych instytucji z branży przemysłowej, wliczając w to przemysł: paliwowo energetyczny (węglowy, paliwowy, energetyczny), przemysł elektromaszynowy (metalowy, maszynowy, środków transportu, elektrotechniczny), przemysł chemiczny, przemysł mineralny (materiałów budowlanych, cementowy, wapienniczy, gipsowy, produkcję elementów dachowych i prefabrykatów, szklarski, ceramiczny) i przemysł lekki (włókienniczy, odzieżowy i skórzany). Jeżeli reprezentujesz przedsięwzięcie działające w dokładnie tej branży oraz pragniesz zadbać o swój dział marketingu i sprzedaży, a dodatkowo stworzyć przewagę nad konkurencją – skontaktuj się z nami. Dokładnie zapoznamy się z Twoimi oczekiwaniami względem naszych działań. Następnie przedstawimy idealną możliwość współpracy, a w dalszej kolejności zajmiemy się przygotowaniem tekstów związanych z interesującą Cię gałęzią przemysłu, które wesprą rozwój Twojego przedsiębiorstwa.

Jakiego typu zakres usług copywritingu o przemyśle znajdziesz w naszej ofercie?

Działania naszej firmy odnoszą się do określonych zakresów połączonych z pisaniem tekstów w tematyce związanej z przemysłem, w tym szeroko pojęty przemysł chemiczny, przemysł spożywczy i przemysł obronny. Znajdziesz u nas dodatkowo doradztwo połączone z contentem do sklepów działających online, zawartością stron internetowych, jak i pisaniem wartościowych blogów należących do firm. Stworzymy interesujące treści do mediów społecznościowych, efektywne wiadomości e-mail, a także treści nieszablonowe lub content sprzedażowy. W ramach naszych prac przekazujemy treści, które ulepszają pozycje w Google, pomagają w kształtowaniu marki oraz budują marketing instytucji, jak również dodatkowo wspomagają sprzedawanie produktów lub usług z tematyki branży przemysłowej.

Artykuły z tematyki przemysłowej — dlaczego warto je wstawić na stronę internetową?

Do podstawowych pozytywów naszego contentu dla instytucji działających w obszarze związanym z przemysłem kwalifikujemy następujące elementy:

  • doskonała jakość — każdorazowy wpis o jednej z gałęzi przemysłu jest kształtowany bezpośrednio przez zawodowych i doświadczonych copywriterów. Natomiast każdą realizację poprzedza wnikliwe zapoznanie się z określonym tematem. Na koniec naszej pracy artykuł jest weryfikowany pod kątem poprawności informacyjnej oraz stylistycznej;
  • punktualność — wszystkie wpisy są zrealizowane, jak i przekazane na czas – zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami;
  • pomoc doradców — poza przystosowanymi wpisami z tematyki branży przemysłowej zdobędziesz też sprawne doradztwo merytoryczne – zapewniane w trakcie rozmowy telefonicznej albo drogą mailową;
  • gratisowe korekty — jeśli tylko zajdzie taka potrzeba – wykonamy ewentualne poprawki oraz modyfikacje w przekazach dotyczących tematu przemysłu.

Jeśli zależy Ci na skutecznej kooperacji oraz fachowych usługach copywritera dla branży przemysłowej – przejdź do strony zawierającej dane do kontaktu. Prześlij nam niewiążące zapytanie. Powiedz o swoich oczekiwaniach, a dodatkowo uzyskaj kompleksową propozycję współpracy i bezpłatną ofertę opracowania tekstów z tematyki przemysłowej.