Copywriting podróżniczy

Teksty dla branży turystycznej i travel

Przeznacz swoje środki na dopasowane działania contentowe i copywriterskie, które przyniosą Ci bardzo wymierne korzyści. Napisz do nas!

Copywriting z branży travel: jak działa?

1. kontakt

Skontaktuj się z nami, aby omówić wszelkie niezbędne kwestie.

2. analiza i oferta

Zapoznaj się wyceną i gotowym planem działań contentowych.

3. teksty

Opłać wystawioną fakturę i czekaj na efekty naszych prac.

Podróże i turystyka – teksty: usługi copywritingu

Teksty na strony internetowe i landing page

v

Hasła i slogany reklamowe

i

Artykuły, wpisy i poradniki na blogi

Teksty sprzedażowe

Opisy produktów do sklepów internetowych

Teksty SEO

Nazwy (naming) firm, produktów i usług

Teksty na ulotki, foldery, broszury, prezentacje

Ceny contentu dla branży travel

Oceń, na jakie wydatki musisz się przygotować, aby Twoja promocja miała sens.

Teksty na strony www

od 1000 zł

Wpisy blogowe

od 45 zł / 1000 zzs

Posty na FB / Insta

od 50 zł / szt.

Teksty na landing page

od 500 zł

Opisy produktów

od 20 zł / 1000 zzs

Posty na Linkedin

od 100 zł / szt.

Mailingi i newslettery

od 200 zł

Opisy kategorii

od 35 zł / 1000 zzs

E-booki

od 1000 zł / szt.

Nazwy, hasła, slogany

od 500 zł

Teksty SEO

od 40 zł / 1000 zzs

Ulotki, banery, plakaty

od 200 zł

Liczysz na inne wsparcie z zakresu tekstów? Sprawdź ceny za copywriting.

Zadzwoń:

507 708 626

Napisz:

kontakt@winklers.pl

Copywriting w tematyce podróżniczej — z czym jest związany?

Usługi naszej agencji składającej się z copywriterów polegają na wykonywaniu oryginalnych, wartościowych, a także funkcjonalnych artykułów, które wspomagają działanie różnorakich biznesów z branży travel, w tym biur podróży, agencji turystycznych, kurortów proponujących różnego rodzaju atrakcje dla turystów i organizujących wycieczki. Jeżeli reprezentujesz biznes działający we właśnie tej strefie i chcesz zadbać o swoją promocję i podwyższyć sprzedaż, a dodatkowo pragniesz zbudować przewagę nad konkurencją – przejdź do kontaktu. Uważnie zapoznamy się z Twoimi oczekiwaniami odnośnie do naszej pracy. Następnie zaprezentujemy świetną możliwość współpracy i zajmiemy się opracowaniem treści związanych z podróżowaniem, które pomogą rozwinąć Twoją markę.

Jakie wsparcie copywriterów o podróżowaniu odnajdziesz w tej ofercie naszej agencji?

Wszystkie zajęcia naszej firmy skierowane są do określonych zakresów scalonych z produkowaniem treści o tematyce podróżniczej w tym najnowszych technologii i aplikacji typu Booking czy Airbnb. Odnajdziesz u nas doradztwo powiązane z treściami bezpośrednio do sklepów działających online, zawartością stron online oraz wykonywaniem wartościowych firmowych blogów. Stworzymy angażujące posty do social mediów, konwertujące e-maile, a także treści kreatywne lub content nastawiony na sprzedaż. W ramach działań naszej firmy przekazujemy treści, które wspierają SEO, pomagają w kształtowaniu firm i promocji spółek, jak również dodatkowo podnoszą sprzedaż artykułów i usług z dziedziny travel.

Artykuły z branży podróżniczej — dlaczego warto je wrzucić na stronę www?

Do głównych plusów naszego wsparcia dla spółek działających w dziale powiązanym z turystyką włączamy takie oto elementy:

Znakomita jakość — jakikolwiek artykuł o podróżowaniu jest pisany z udziałem wykształconych i kompetentnych specjalistów od treści. Każdą produkcję poprzedza dogłębne zapoznanie się z omawianym tematem. Z kolei na koniec pracy tekst jest analizowany pod względem poprawności informacji i stylistycznej. Punktualność — wszystkie artykuły pozostaną przygotowane i oddane na czas – zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Pomoc doradców — poza dostosowanymi wpisami z działu travel dostaniesz jeszcze bieżące doradztwo merytoryczne – zapewniane w trakcie rozmowy przez telefon ewentualnie za pomocą e-maila. Gratisowe poprawki — jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba – wykonamy poprawki plus modyfikacje w treściach dotyczących działu turystyki i wszystkiego, co się z nią wiąże, w tym np. przydatnych artykułów podróżniczych, sposobów na szybką i bezproblemową odprawę czy też różnych możliwości na rezerwację hotelu.

Jeżeli więc zależy Ci na pewnej i konkretnej pomocy oraz kompetentnych usługach copywritingu w dziedzinie travel – idź do strony zawierającej dane do kontaktu. Przekaż nam niezobowiązujące pytanie. Napisz, czego oczekujesz od swojego copywritera, a następnie uzyskaj wyjątkową propozycję współpracy oraz nieodpłatną propozycję przygotowania tekstów z tematu podróży i turystyki.