Copywriting nieruchomości

Teksty dla branży deweloperskiej

Zainwestuj w treści, które odpowiedzą za skuteczną promocję Twoich inwestycji oraz innych przedsięwzięć budowlanych i nie tylko. Sprawdź!

Copywriting o nieruchomościach: jak zacząć?

1. kontakt

Określ typ contentu, którego potrzebuje Twoja firma oraz przejdź do kontaktu w celu ustalenia detali.

2. analiza i oferta

Zweryfikujemy zgłoszone preferencje, aby przedstawić Ci najbardziej dopasowaną ofertę usług.

3. teksty

Po wyrażeniu akceptacji oraz opłaceniu faktury – przejdziemy realizacji zlecenia.

Content dla deweloperów i nie tylko: zakres usług

Teksty na strony internetowe i landing page

v

Hasła i slogany reklamowe

i

Artykuły, wpisy i poradniki na blogi

Teksty sprzedażowe

Opisy produktów do sklepów internetowych

Teksty SEO

Nazwy (naming) firm, produktów i usług

Teksty na ulotki, foldery, broszury, prezentacje

Ceny za teksty na temat nieruchomości

Zobacz, na jaki zakres wydatków warto się przygotować, jeśli czekasz na naprawdę wartościowe treści.

Teksty na strony www

od 1000 zł

Wpisy blogowe

od 45 zł / 1000 zzs

Posty na FB / Insta

od 50 zł / szt.

Teksty na landing page

od 500 zł

Opisy produktów

od 20 zł / 1000 zzs

Posty na Linkedin

od 100 zł / szt.

Mailingi i newslettery

od 200 zł

Opisy kategorii

od 35 zł / 1000 zzs

E-booki

od 1000 zł / szt.

Nazwy, hasła, slogany

od 500 zł

Teksty SEO

od 40 zł / 1000 zzs

Ulotki, banery, plakaty

od 200 zł

Szukasz wsparcia z innego obszaru tworzenia tekstów? Zweryfikuj cennik ofert copywritingu.

Zadzwoń:

507 708 626

Napisz:

kontakt@winklers.pl

Content związane z tematyką nieruchomości — czym jest?

Prace naszej organizacji copy polegają na pisaniu unikalnych, użytecznych, a dodatkowo efektywnych tekstów, jakie wzmacniają pozytywne działanie różnych instytucji z branży nieruchomości, w tym pośredników, zarządców czy też deweloperów. Jeżeli prowadzisz biznes zajmujące się dokładnie tą branżą, a także planujesz zadbać o firmowy promocję oraz podnieść sprzedaż, jak również zdobyć przewagę nad konkurencyjnymi firmami – napisz do nas maila. Gruntownie zaznajomimy się z Twoimi prośbami. Następnie zaprezentujemy najlepszą propozycję współpracy, a potem zajmiemy się stworzeniem wpisów powiązanych z nieruchomościami, które wesprą Cię w poszerzaniu skuteczności Twojego przedsiębiorstwa.

Jakie wsparcie copywriterów o nieruchomościach znajdziesz w tej ofercie?

Zlecenia naszej firmy skierowane są do wybranych zakresów połączonych z pisaniem tekstów na temat inwestycji w nieruchomości, nowoczesnych budynków i technologii w nich użytych, a także ofert mieszkań, bliźniaków i domków jednorodzinnych proponowanych przez deweloperów na prestiżowych osiedlach. Odkryjesz u nas wsparcie połączone z treściami bezpośrednio do biznesów internetowych, zawartością witryn www i pisaniem wartościowych blogów dla firm. Wykonamy interesujące publikacje do mediów społecznościowych, efektywne e-maile, jak i treści kreatywne bądź content sprzedażowy. W ramach naszych prac zapewniamy treści, które ulepszają pozycjonowanie, poprawiają kreowanie przedsiębiorstw oraz podbijają marketing korporacji, jak również także wspomagają sprzedawanie produktów z obszaru rynku nieruchomości.

Teksty z dziedziny nieruchomości — dlaczego warto?

Do gruntownych walorów naszych treści dla instytucji operujących w obszarze związanym z rynkiem nieruchomości zaliczamy takie właśnie czynniki:

  • Najlepsza jakość — każdorazowy artykuł o budowaniu, zarządzaniu, pośrednictwie i sprzedaży nieruchomości kreowany jest przez wykształconych, jak również kompetentnych copywriterów. Każdą produkcję poprzedza sumienne zaznajomienie się z określonym obszarem. Natomiast na koniec naszej pracy wpis jest konsultowany pod kątem trafności informacji oraz poprawności ortograficznej.
  • Punktualność — wszystkie nasze teksty pozostaną wyprodukowane oraz przekazane na czas – zgodnie ze wspólnymi ustaleniami.
  • Ekspercka pomoc — poza dopasowanymi tekstami z tematyki rynku nieruchomości uzyskasz także szybkie wsparcie merytoryczne – dostępne w trakcie rozmowy telefonicznej albo e-mailem.
  • Darmowe poprawki — jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba – wykonamy ewentualne korekty oraz zmiany w opisach dotyczących tematu z branży nieruchomości.

A jeśli zależy Ci na pewnej współpracy oraz zawodowych pracach copywritera w Twojej dziedzinie – przejdź bezpośrednio do sekcji z danymi kontaktowymi. Przekaż niewiążące zapytanie. Powiedz więcej o swoich oczekiwaniach względem naszej firmy, a następnie uzyskaj kompletną ofertę wraz z bezpłatną wyceną opracowania tekstów z tematyki rynku nieruchomości.