Copywriting lifestyle

Teksty dla branży lifestylowej

Przeznacz Twoje środki na wybitne teksty, które wesprą Cię w budowie silnej marki. Napisz, aby dowiedzieć się więcej!

Copywriting o lifestyle’u: jak zacząć?

1. kontakt

Określ content, którego potrzebuje Twoja firma i przejdź do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

2. analiza i oferta

Zweryfikujemy Twoje potrzeby, aby w ten sposób przedstawić Ci najbardziej dopasowaną ofertę współpracy.

3. teksty

Po Twojej akceptacji oraz opłaceniu faktury – przejdziemy do tworzenia tekstów, które trafią do Ciebie zgodnie z ustaleniami.

Lifestyle’owy content: zakres dostępnych usług

Teksty na strony internetowe i landing page

v

Hasła i slogany reklamowe

i

Artykuły, wpisy i poradniki na blogi

Teksty sprzedażowe

Opisy produktów do sklepów internetowych

Teksty SEO

Nazwy (naming) firm, produktów i usług

Teksty na ulotki, foldery, broszury, prezentacje

Ceny za teksty w tej tematyce

Spójrz, na jakie wydatki warto się przygotować, jeżeli oczekujesz naprawdę wartościowego contentu.

Teksty na strony www

od 1000 zł

Wpisy blogowe

od 45 zł / 1000 zzs

Posty na FB / Insta

od 50 zł / szt.

Teksty na landing page

od 500 zł

Opisy produktów

od 20 zł / 1000 zzs

Posty na Linkedin

od 100 zł / szt.

Mailingi i newslettery

od 200 zł

Opisy kategorii

od 35 zł / 1000 zzs

E-booki

od 1000 zł / szt.

Nazwy, hasła, slogany

od 500 zł

Teksty SEO

od 40 zł / 1000 zzs

Ulotki, banery, plakaty

od 200 zł

Szukasz innego wsparcia z obszaru tworzenia tekstów? Zobacz cennik usług copywritingu.

Zadzwoń:

507 708 626

Napisz:

kontakt@winklers.pl

Opisy w tematyce stylu życia — z czym się wiążą?

Aktywności tej grupy contentowej opierają się na dostarczaniu unikalnych, praktycznych i efektywnych wpisów, jakie wzmacniają działanie różnych marek z kategorii lifestyle, w tym blogów lifestyl’owych, sesji lifestyl’owych, czy też portali dotyczących wszystkiego, co nas dotyczy, w tym naszych pasje, jedzenia, kariery, inspiracji, relacji międzyludzkich, podróży, czy też wszelkiego rodzaju ubrań, kosmetyków, diet itp. Jeśli masz przedsięwzięcie trudniące się obecnie jedną z tych dziedzin, a także zamierzasz zadbać o dział marketingu, podwyższyć sprzedaż, jak również utworzyć przewagę nad konkurencją – przejdź do kontaktu. Rzetelnie zaznajomimy się ze zgłaszanymi przez Ciebie informacjami. Następnie zaprezentujemy idealną ofertę, a w dalszej kolejności zajmiemy się opracowaniem contentu scalonego z ogólne pojętym stylem życia, jakie wesprą Cię w rozwijaniu Twojej firmy.

Jakiego rodzaju usługi copywriterów o lifestyl’u wypatrzysz w ofercie naszej agencji?

Zajęcia naszej firmy odnoszą się do wybranych zakresów związanych z produkowaniem treści na temat stylu życia w tym sposobu spędzania wolnego czasu, stosunku do wychowywania dzieci czy też relacji międzyludzkich. Znajdziesz u nas dodatkowo doradztwo połączone z tekstami bezpośrednio do interesów działających w Internecie, contentem stron www, jak również prowadzeniem wartościowych blogów należących do firm. Wymyślimy angażujące treści do social mediów, skuteczne mailingi, a także treści kreatywne ewentualnie copywriting skupiający się na sprzedaży. W ramach działań naszej agencji dostarczamy teksty, jakie uzupełniają SEO, usprawniają budowanie marek, a dodatkowo wspierają reklamę zakładów, a dodatkowo poprawiają sprzedaż produktów lub usług z tematyki stylu życia.

Artykuły z obszaru lifestyl’u – co one dają?

Do istotnych plusów naszych usług dla marek działających w obszarze związanym ze stylem życia zaliczamy takie właśnie elementy:

  • Doskonała jakość — jakikolwiek opis o lifestyl’u jest realizowany bezpośrednio przez biegłych, jak i profesjonalnych copywriterów. Wszelką produkcję poprzedza sumienne zaznajomienie się z potrzebnym materiałem. Z kolei na koniec artykuł jest sprawdzany pod kątem sensowności informacji, a dodatkowo poprawności ortograficznej.
  • Punktualność — wszystkie teksty zostaną przygotowane i dostarczone na czas – zgodnie ze wspólnymi ustaleniami.
  • Doradztwo — poza dopasowanymi wpisami z sektora lifestyl’u pozyskasz też sprawne wsparcie merytoryczne – zapewniane za pomocą telefonu bądź drogą mailową.
  • Bezpłatne zmiany — jeżeli tylko zajdzie taka konieczność – zrobimy ewentualne korekty, jak również zmiany w artykułach dotyczących działu dotyczącego różnych dziedzin stylu życia.

Jeżeli liczysz na pewną kooperację, a dodatkowo zależy Ci na specjalistycznych działaniach copywritera w branży lifestyl’u – idź bezpośrednio do strony zawierającej dane do kontaktu. Prześlij niewiążące pytanie. Napisz więcej o prywatnych potrzebach, jak i otrzymaj złożoną ofertę, a także bezpłatną propozycję stworzenia treści z tematu różnych tricków i sposobów na życie, diety, modę itp.