Copywriting IT

Teksty dla branży informatycznej

Przeznacz Twoje środki finansowe na dobre teksty, które wesprą Cię w budowie silnej i efektywnej marki. Napisz i poznaj detale!

Copywriting o informatyce, programowaniu i nie tylko: jak zacząć?

1. kontakt

Określ typ contentu, którego potrzebuje Twoja firma i skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły współpracy.

2. analiza i oferta

Przeprowadzimy weryfikację potrzeb, by zaoferować Ci konkretną wycenę oraz gotowy zestaw rekomendacji.

3. teksty

Po akceptacji i opłaceniu faktury – zajmiemy się przygotowaniem tekstów, które trafią do Ciebie terminowo!

Content z zakresu IT: oferta usług

Teksty na strony internetowe i landing page

v

Hasła i slogany reklamowe

i

Artykuły, wpisy i poradniki na blogi

Teksty sprzedażowe

Opisy produktów do sklepów internetowych

Teksty SEO

Nazwy (naming) firm, produktów i usług

Teksty na ulotki, foldery, broszury, prezentacje

Ceny za teksty o informatyce i programowaniu

Spójrz, na jakie koszty musisz się przygotować, jeśli liczysz na naprawdę dobry content.

Teksty na strony www

od 1000 zł

Wpisy blogowe

od 45 zł / 1000 zzs

Posty na FB / Insta

od 50 zł / szt.

Teksty na landing page

od 500 zł

Opisy produktów

od 20 zł / 1000 zzs

Posty na Linkedin

od 100 zł / szt.

Mailingi i newslettery

od 200 zł

Opisy kategorii

od 35 zł / 1000 zzs

E-booki

od 1000 zł / szt.

Nazwy, hasła, slogany

od 500 zł

Teksty SEO

od 40 zł / 1000 zzs

Ulotki, banery, plakaty

od 200 zł

Szukasz innych usług z zakresu tworzenia tekstów? Sprawdź nasze ceny za copywriting.

Zadzwoń:

507 708 626

Napisz:

kontakt@winklers.pl

Teksty w tematyce IT- co to jest?

Aktywności naszej organizacji copy polegają na projektowaniu oryginalnych, wartościowych, jak również dobrych jakościowo artykułów, które wspomagają funkcjonowanie licznych klientów z dziedziny IT w tym m.in. programistów, grafików, web developerów, architektów baz danych, project managerów czy też programistów aplikacji. Jeżeli więc masz biznes działający we właśnie tej branży i potrzebujesz zadbać o swój dział marketingu oraz zbudować przewagę nad konkurencją – napisz lub zadzwoń. Dogłębnie zapoznamy się z przesłanymi przez Ciebie informacjami. W kolejnym etapie zaprezentujemy ciekawą ofertę, a następnie zajmiemy się skonstruowaniem contentu scalonego z branżą IT, które wesprą Cię w rozbudowie Twojej firmy.

Jakie usługi copywriterów o programowaniu odkryjesz w tej ofercie naszej agencji?

W naszej agencji działania odnoszą się do wybranych obszarów powiązanych z tworzeniem treści o tematyce informatycznej obejmującej np. programowanie, projektowanie systemów IT oraz wdrażanie systemu ERP. Odnajdziesz u nas fachowe doradztwo połączone z tekstami do przedsiębiorstw działających online, zawartością witryn www tudzież tworzeniem cennych blogów należących do firm. Wymyślimy angażujące posty do social mediów, skuteczne kampanie mailingowe oraz treści nieszablonowe lub content związany ze sprzedażą. W ramach działań naszej agencji dostarczamy teksty, które uzupełniają pozycję firmy w wyszukiwarce, pozwalają na budowanie marki oraz jej promocję, a jednocześnie podnoszą sprzedaż usług z obszaru branży IT.

Artykuły z branży IT – dlaczego warto je wstawić na stronę internetową?

Do czołowych pozytywów naszych usług dla firm działających w sektorze powiązanym z branżą IT zaliczamy takie właśnie faktory:

  • Doskonała jakość — każdy wpis o programowaniu, projektowaniu czy też wdrażaniu różnorakich projektów jest wytwarzany bezpośrednio przez zawodowych i profesjonalnych copywriterów. Każdą realizację poprzedza szczegółowe zapoznanie się z określonym obszarem zagadnienia. Z kolei na zakończenie pracy tekst jest konsultowany pod względem sensowności merytorycznej, jak i językowej.
  • Terminowość — każde teksty są wykonane oraz dostarczane na czas – zgodnie z ustaleniami.
  • Doradztwo — oprócz przystosowanymi artykułami z gałęzi informatyki dostaniesz także natychmiastowe wsparcie merytoryczne – zapewniane przez telefon albo za pomocą e-maila.
  • Darmowe korekty — jeśli tylko pojawi się taka konieczność – naniesiemy korekty oraz niezbędne modyfikacje w tekstach dotyczących tematu z branży informatycznej.

Jeśli zależy Ci na efektywnej pomocy, a dodatkowo profesjonalnych działaniach copywriterów w Twojej dziedzinie – udaj się do kontaktu. Prześlij niezobowiązujące pytanie. Powiedz coś o własnych preferencjach, a otrzymasz kompleksową ofertę i nieodpłatną propozycję napisania tekstów z tematyki IT.