Copywriting HR

Teksty dla branży rekrutacji

Zdecyduj się na fachowe treści, dzięki którym zadbasz o marketing i sprzedaż. Przejdź do kontaktu, aby poznać szczegóły i otrzymać bezpłatną wycenę.

Copywriting o HR: jak zacząć?

1. kontakt

Wskaż rodzaj treści nt. rekrutacji czy employer brandingu, które są Ci potrzebne, a następnie skontaktuj się z nami, by ustalić detale.

2. analiza i oferta

Dokonamy oceny Twoich potrzeb, by zaproponować Ci wycenę oraz komplet rekomendacji.

3. teksty

Zaakceptuj, zapłać i oczekuj na spektakularne rezultaty. Dopilnujemy, by treści trafił do Ciebie zgodnie z ustalonym terminem!

Content dotyczący dziedziny HR: nasza oferta

Teksty na strony internetowe i landing page

v

Hasła i slogany reklamowe

i

Artykuły, wpisy i poradniki na blogi

Teksty sprzedażowe

Opisy produktów do sklepów internetowych

Teksty SEO

Nazwy (naming) firm, produktów i usług

Teksty na ulotki, foldery, broszury, prezentacje

Cennik tekstów o HR, rekrutacjach i nie tylko

Oszacuj, na jakie wydatki warto się przygotować, jeśli zamierzasz zainwestować w naprawdę efektywny copywriting.

Teksty na strony www

od 1000 zł

Wpisy blogowe

od 45 zł / 1000 zzs

Posty na FB / Insta

od 50 zł / szt.

Teksty na landing page

od 500 zł

Opisy produktów

od 20 zł / 1000 zzs

Posty na Linkedin

od 100 zł / szt.

Mailingi i newslettery

od 200 zł

Opisy kategorii

od 35 zł / 1000 zzs

E-booki

od 1000 zł / szt.

Nazwy, hasła, slogany

od 500 zł

Teksty SEO

od 40 zł / 1000 zzs

Ulotki, banery, plakaty

od 200 zł

Potrzebujesz innych usług z zakresu pisania tekstów? Przejdź do naszego cennika copywritingu.

Zadzwoń:

507 708 626

Napisz:

kontakt@winklers.pl

Content w tematyce HR — czym jest?

Działania tej organizacji copywriterskiej opierają się na pisaniu niepowtarzalnych, przydatnych, jak również efektywnych tekstów, które wzmacniają funkcjonowanie przedsiębiorstw z tematyki zarówno twardego, jak i miękkiego HRu, tj. zajmujących się rekrutacją pracowników, doradztwem HR dla przedsiębiorców oraz pracowników, czy też ogólnie zarządzaniem zasobami ludzkimi. Jeżeli prowadzisz przedsięwzięcie trudniące się obecnie tą dziedziną, a dodatkowo pragniesz zadbać o własny dział marketingu i utworzyć przewagę nad innymi firmami – napisz do nas maila. Gruntownie zaznajomimy się z Twoimi planami. W kolejnym etapie przedłożymy ciekawą propozycję, a w następnej kolejności zajmiemy się opracowaniem opisów połączonych z wszelkiego rodzaju działaniem HR, które wesprą Cię w rozwijaniu Twojego biznesu.

Jakiego rodzaju wsparcie copywriterów o branży HR odkryjesz w naszej ofercie?

Nasze zajęcia odnoszą się do wskazanych działów związanych z wykonywaniem treści o tematyce branży HR w tym zarządzania zasobami ludzkimi, rekrutacji, organizowania pracy, czy też odpowiedniej motywacji do rozwijania kompetencji pracowników. Znajdziesz u nas również wsparcie związane z treściami bezpośrednio do biznesów działających za pośrednictwem Internetu, contentem stron www tudzież robieniem cennych blogów firmowych. Przygotujemy interesujące treści do social mediów, skuteczne wiadomości e-mail, a dodatkowo treści kreatywne bądź copywriting skupiający się na sprzedaży. W ramach naszych zajęć dostarczamy teksty, które wspomagają pozycje w Google, kreowanie firm plus ich reklamę, a dodatkowo uzupełniają sprzedawanie usług z tematyki human resources.

Opisy z obszaru HR – dlaczego warto je wstawić na stronę internetową?

Do fundamentalnych atutów naszych treści dla przedsiębiorstw funkcjonujących w tematyce powiązanej z branżą HR wliczamy następujące czynniki:

  • znakomita jakość — każdorazowy tekst o zarządzaniu zasobami ludzkimi jest kształtowany z udziałem zawodowych oraz profesjonalnych copywriterów. Każdą pracę poprzedza dokładne zapoznanie się z potrzebnym problemem. Na etapie końcowym tekst jest potwierdzany pod kątem poprawności informacyjnej i ortograficznej;
  • punktualność — wszystkie wpisy są stworzone i zwrócone na czas – razem ze wspólnymi ustaleniami;
  • ekspercka pomoc – poza dopasowanymi treściami z tematyki HR zdobędziesz jeszcze sprawne wsparcie merytoryczne – zapewniane telefoniczne bądź mailowo;
  • gratisowe modyfikacje — jeśli nawet zajdzie taka potrzeba – zrobimy ewentualne poprawki oraz zmiany w tekstach dotyczących tematu zarządzania zasobami ludzkimi.

Jeśli zależy Ci na efektywnej kooperacji, jak również zawodowych działaniach copywritinguw dziedzinie HRu – przejdź bezpośrednio do sekcji z danymi kontaktowymi. Wyślij nam niezobowiązujące zapytanie. Napisz więcej o prywatnych preferencjach, jak również zdobądź złożoną propozycję oraz nieodpłatną listę kosztów napisania tekstów z tematyki HR.