Copywriting gaming

Teksty o grach i komputerach

Zainwestuj środki finansowe w dobry content, które pomoże Twojej firmie zdystansować konkurencję. Napisz i poznaj szczegóły!

Copywriting o gamingu i sprzęcie komputerowym: jak zacząć?

1. kontakt

Wskaż rodzaj treści, której potrzebuje Twój biznes i skontaktuj się z nami, aby ustalić detale.

2. analiza i oferta

Wykonamy weryfikację, aby zaoferować Ci konkretną wycenę oraz gotowy zestaw działań.

3. teksty

Po akceptacji i opłaceniu wystawionej faktury – zajmiemy się realizacją Twojego zlecenia!

Content z obszaru gier i komputerów : oferta usług

Teksty na strony internetowe i landing page

v

Hasła i slogany reklamowe

i

Artykuły, wpisy i poradniki na blogi

Teksty sprzedażowe

Opisy produktów do sklepów internetowych

Teksty SEO

Nazwy (naming) firm, produktów i usług

Teksty na ulotki, foldery, broszury, prezentacje

Ceny tekstów o gamingu i komputerach

Spójrz, na jakiej skali koszty warto się przygotować.

Teksty na strony www

od 1000 zł

Wpisy blogowe

od 45 zł / 1000 zzs

Posty na FB / Insta

od 50 zł / szt.

Teksty na landing page

od 500 zł

Opisy produktów

od 20 zł / 1000 zzs

Posty na Linkedin

od 100 zł / szt.

Mailingi i newslettery

od 200 zł

Opisy kategorii

od 35 zł / 1000 zzs

E-booki

od 1000 zł / szt.

Nazwy, hasła, slogany

od 500 zł

Teksty SEO

od 40 zł / 1000 zzs

Ulotki, banery, plakaty

od 200 zł

Szukasz innych usług z zakresu tworzenia tekstów? Sprawdź nasze ceny za copywriting.

Zadzwoń:

507 708 626

Napisz:

kontakt@winklers.pl

Treści powiązane z przemysłem gier komputerowych — z czym się wiążą?

Działania naszej organizacji składającej się z copywriterów opierają się na wykonywaniu niepowtarzalnych, przydatnych, a także funkcjonalnych tekstów, które wspierają działanie różnych zakładów z branży komputerowej i gamingowej, w tym producentów i dystrybutorów: gier mobilnych na smartfony czy tablety, oraz gier komputerowych i konsolowych, a także komputerów, podzespołów komputerowych, konsol (PlayStation, XBox) i różnego rodzaju oprogramowania. Jeżeli reprezentujesz przedsiębiorstwo zajmujące się właśnie jedną z tych branży oraz zamierzasz zadbać o swój dział marketingu i sprzedaży, a także pragniesz utworzyć przewagę nad konkurencją – zadzwoń do nas. Rzetelnie zapoznamy się z Twoimi oczekiwaniami względem naszej firmy. Następnie zaprezentujemy idealną ofertę, a w późniejszej kolejności zajmiemy się napisaniem treści połączonych z branżą gamingową, jakie wesprą Cię w rozbudowie Twojego biznesu.

Jaki zakres usług copywritera o grach i komputerach znajdziesz w ofercie naszej agencji?

Przedsięwzięcia naszej agencji dotyczą wskazanych działów związanych z tworzeniem tekstów o tematyce gamingowej oraz komputerowej. Odnajdziesz u nas również wsparcie związane z tekstami bezpośrednio do biznesów działających w Internecie, zawartością witryn online, jak również pisaniem merytorycznych blogów firmowych. Wymyślimy interesujące treści do social mediów, efektywne wiadomości mailingowe oraz teksty nieszablonowe lub też content nastawiony na sprzedaż.

W ramach prac naszej firmy dostarczamy treści, które:

  • ulepszają pozycje w Google;
  • wspierają budowanie marki firmy;
  • wspomagają promocję korporacji;
  • podnoszą sprzedaż towarów bądź usług z tematyki gamingowej.

Opisy z działki gier komputerowych — dlaczego warto je wrzucić na stronę www?

Do istotnych pozytywów naszego wsparcia dla spółek działających w dziale powiązanym z branżą gamingową wliczamy następujące faktory:

Wysoka jakość — którykolwiek opis o komputerach, konsolach, padach czy też innych akcesoriach gamingowych jest tworzony przez wytrawnych oraz doświadczonych ekspertów. Każdą pracę poprzedza dogłębne zaznajomienie się z potrzebnym materiałem. Natomiast na zakończenie wpis jest weryfikowany pod kątem trafności informacji, a dodatkowo poprawności ortograficznej. Terminowość — każde opisy są przygotowane i oddane na czas – zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Ekspercka pomoc — oprócz dopasowanych wpisów z tematyki gamingowej zdobędziesz też sprawne doradztwo rzeczowe – dostępne poprzez drogę telefoniczną lub ewentualnie pocztą internetową. Bezpłatne poprawki — jeśli nawet będzie taka konieczność – wykonamy korekty, jak również zmiany w tekstach dotyczących przedmiotu z branży komputerowej.

Jeżeli bardzo zależy Ci zatem na pewnej współpracy i specjalistycznych działaniach copywriterów – przejdź bezpośrednio do strony zawierającej dane do kontaktu. Wyślij nam niewiążące pytanie. Napisz więcej o indywidualnych preferencjach oraz zdobądź wszechstronną propozycję i darmową ofertę opracowania tekstów z obszaru gier, oprogramowania do nich, komputerów, kontrolerów, padów oraz wszelkich akcesoriów niezbędnych do komfortowej gry.