Copywriting farmaceutyczny

Teksty dla branży aptekarskiej

Wybierz profesjonalne wsparcie w tworzeniu contentu, który działa. Skontaktuj się z nami i zacznij rozwijać swój biznes, zdobywać klientów i zarabiać.

Copywriting o farmaceutyce: jak zacząć?

1. kontakt

Wskaż konkretny typ treści, jakich potrzebujesz i skontaktuj się z nami, by załatwić niezbędne formalności.

2. analiza i oferta

Omówimy Twoje preferencje, aby na ich podstawie przedstawić Ci wycenę wraz z kompletem rekomendacji i planem działania.

3. teksty

Zaakceptuj warunki, opłać fakturę i czekaj na efekty. Dopilnujemy, aby teksty trafił w Twoje ręce terminowo!

Content z obszaru farmaceutycznego: zakres usług 

Teksty na strony internetowe i landing page

v

Hasła i slogany reklamowe

i

Artykuły, wpisy i poradniki na blogi

Teksty sprzedażowe

Opisy produktów do sklepów internetowych

Teksty SEO

Nazwy (naming) firm, produktów i usług

Teksty na ulotki, foldery, broszury, prezentacje

Ceny opracowania tekstów z branży aptekarskiej

Przekonaj się, na jakie wydatki warto się przygotować.

Teksty na strony www

od 1000 zł

Wpisy blogowe

od 45 zł / 1000 zzs

Posty na FB / Insta

od 50 zł / szt.

Teksty na landing page

od 500 zł

Opisy produktów

od 20 zł / 1000 zzs

Posty na Linkedin

od 100 zł / szt.

Mailingi i newslettery

od 200 zł

Opisy kategorii

od 35 zł / 1000 zzs

E-booki

od 1000 zł / szt.

Nazwy, hasła, slogany

od 500 zł

Teksty SEO

od 40 zł / 1000 zzs

Ulotki, banery, plakaty

od 200 zł

Potrzebujesz innych usług z zakresu pisania tekstów? Przejdź do naszego cennika copywritingu.

Zadzwoń:

507 708 626

Napisz:

kontakt@winklers.pl

Content w obszarze farmaceutyki — z czym to się wiąże?

Usługi naszej organizacji copy opierają się na pisaniu niepowtarzalnych, użytecznych oraz efektywnych artykułów, które wzmacniają funkcjonowanie wielkich zakładów z gałęzi branży farmaceutycznej w tym producentów i dystrybutorów leków i suplementów, a także przedsiębiorstw medycznych i okołomedycznych wyspecjalizowanych w badaniu, tworzeniu i przechowywaniu leków, a także kontrolowaniu ich jakości oraz sprzedaży. Jeśli zatem reprezentujesz firmę zajmujące się tą branżą, a także planujesz zadbać o własną promocję i sprzedaż oraz utworzyć przewagę nad innymi – napisz do nas maila. Szczegółowo zapoznamy się ze zgłaszanymi przez Ciebie informacjami. Na ich podstawie zaprezentujemy najlepszą propozycję, a następnie zajmiemy się skonstruowaniem treści powiązanych z branżą farmaceutyczną, które wesprą Cię w rozbudowie Twojej firmy.

Jakiego typu usługi copywritera o usługach i produktach farmaceutycznych wypatrzysz w tej ofercie?

Nasze działania są skierowane do określonych obszarów scalonych z tworzeniem contentu w tematyce farmaceutycznej (badanie, tworzenie, wprowadzanie na rynek oraz handel i dystrybucję leków i wszelkiego rodzaju suplementów diety). Odnajdziesz u nas dodatkowo doradztwo zjednoczone z tekstami do sklepów działających w sieci, zawartością serwisów www, jak również wykonywaniem wartościowych blogów należących do firm. Stworzymy interesujące treści do mediów społecznościowych, skuteczne e-maile, jak i teksty nieszablonowe oraz ewentualnie copywriting związany ze sprzedażą. W ramach działań naszej firmy dostarczamy teksty, które uzupełniają pozycjonowanie, kształtowanie firm tudzież marketing zakładów, jak również podnoszą sprzedaż artykułów oraz usług z tematyki farmacji w tym m.in. produkcji wyrobów farmaceutycznych tj. leków, wyrobów medycznych, suplementów i specjalistycznych kosmetyków.

Treści z branży farmaceutycznej – dlaczego warto je wstawić na stronę internetową?

Do kluczowych walorów naszych usług dla instytucji funkcjonujących w obszarze związanym z medykamentami ich dystrybucją włączamy następujące elementy:

  • Doskonała jakość — każdy artykuł o branży farmaceutycznej jest przygotowywany z udziałem zawodowych, jak również profesjonalnych ekspertów. Każdorazową realizację poprzedza uważne zapoznanie się ze wskazanym materiałem. Natomiast na koniec artykuł jest konsultowany pod względem sensowności informacyjnej oraz poprawności językowej.
  • Punktualność — wszystkie wpisy pozostaną zrobione, jak i dostarczone na czas – zgodnie ze wspólnymi ustaleniami.
  • Ekspercka pomoc — poza dobranymi artykułami z działu branży farmaceutycznej otrzymasz też szybkie wsparcie merytoryczne – dostępne za pomocą telefonu bądź pocztą internetową.
  • Niepłatne zmiany — jeśli tylko zaistnieje taka potrzeba – wykonamy korekty oraz dodatkowe modyfikacje w artykułach dotyczących tworzenie, produkcji oraz dystrybucji medykamentów.

Jeżeli zależy Ci na aktywnej pomocy i profesjonalnej pracy copywriterów w branży farmaceutycznej – przejdź bezpośrednio do strony zawierającej dane do kontaktu. Prześlij niewiążące zapytanie. Powiedz coś o indywidualnych preferencjach i otrzymaj wszechstronną propozycję współpracy plus nieodpłatną ofertę opracowania contentu z tematyki farmaceutycznej.