Copywriting AGD

Teksty dla branży sprzętu AGD

Postaw na fachową obsługę agencji copywriterskiej wyspecjalizowanej we wsparciu firm oferujących rozwiązania AGD. Dopilnujemy, aby Twoje teksty były skuteczne!

Copywriting dla branży AGD: zobacz, jak to działa

1. kontakt

Wybierz rodzaj tekstów i opisów AGD i przejdź do kontaktu, aby załatwić formalności.

2. analiza i oferta

Sprawdzimy Twoje potrzeby, aby przedstawić Ci wycenę wraz z kompletem rekomendacji.

3. teksty

Gdy zaakceptujesz i opłacisz fakturę – zajmiemy się przygotowaniem profesjonalnego contentu, który otrzymasz w określonym terminie.

AGD teksty: co znajdziesz w naszej ofercie?

Teksty na strony internetowe i landing page

v

Hasła i slogany reklamowe

i

Artykuły, wpisy i poradniki na blogi

Teksty sprzedażowe

Opisy produktów do sklepów internetowych

Teksty SEO

Nazwy (naming) firm, produktów i usług

Teksty na ulotki, foldery, broszury, prezentacje

Cennik tekstów dla branży związanej ze sprzętem AGD

Sprawdź, jak prezentują się koszty naszych copywriterskich usług.

Teksty na strony www

od 1000 zł

Wpisy blogowe

od 45 zł / 1000 zzs

Posty na FB / Insta

od 50 zł / szt.

Teksty na landing page

od 500 zł

Opisy produktów

od 20 zł / 1000 zzs

Posty na Linkedin

od 100 zł / szt.

Mailingi i newslettery

od 200 zł

Opisy kategorii

od 35 zł / 1000 zzs

E-booki

od 1000 zł / szt.

Nazwy, hasła, slogany

od 500 zł

Teksty SEO

od 40 zł / 1000 zzs

Ulotki, banery, plakaty

od 200 zł

Potrzebujesz innych usług z zakresu pisania tekstów? Przejdź do naszego cennika copywritingu.

Zadzwoń:

507 708 626

Napisz:

kontakt@winklers.pl

Teksty z branży AGD – co to jest?

Działania naszej grupy contentowej polegają na dostarczaniu unikalnych, użytecznych, jak również funkcjonalnych tekstów, które wspierają funkcjonowanie przeróżnych biznesów z branży AGD. Jeżeli więc reprezentujesz firmę działającą w tym obszarze i planujesz zadbać o marketing, sprzedaż oraz zdobyć przewagę nad konkurencją – skontaktuj się z nami. Dokładnie zapoznamy się ze zgłaszanymi przez Ciebie potrzebami. Na ich podstawie zaprezentujemy kuszącą ofertę, a następnie zajmiemy się przygotowaniem treści, jakie pomogą rozbudować Twój biznes.

Jakiego rodzaju wsparcie w tematyce AGD znajdziesz w naszej ofercie?

Nasi copywriterzy zajmują się tworzeniem treści na temat wszystkich obszarów szeroko pojętej tematyki AGD. U nas znajdziesz wsparcie polegające na pisaniu tekstów dla sklepów internetowych, contentem serwisów online oraz tworzeniem wartościowych blogów dla firm. Ponadto możemy napisać interesujące posty do social mediów, efektywne mailingi i teksty kreatywne bądź content skupiający się na sprzedaży. W ramach tych działań dostarczamy teksty, które ulepszają działania SEO, tworzenie firmy tudzież reklamę korporacji, a dodatkowo wspomagają sprzedawanie produktów bądź usług.

Opisy urządzeń AGD – dlaczego warto je wrzucać na stronę www?

Do głównych atutów naszych usług dla jednostek funkcjonujących w sektorze związanym z artykułami gospodarstwa domowego zaliczamy takie oto elementy: Wysoka jakość – każdy artykuł pisany jest przez zawodowych, a dodatkowo kompetentnych specjalistów. Jakąkolwiek realizację poprzedza sumienne zaznajomienie się z danym tematem. Dodatkowo na zakończenie tekst jest weryfikowany pod względem prawidłowości informacyjnej oraz językowej. Terminowość – wszystkie opisy np.: lodówek, komputerów, mikserów, telefonów oraz innych sprzętów zostaną zrealizowane, jak i wysłane na czas – razem ze wspólnymi ustaleniami. Pomoc doradcza – zyskasz także natychmiastowe wsparcie rzeczowe – oferowane telefoniczne albo za pomocą e-maila. Darmowe poprawki – jeżeli nawet pojawi się taka potrzeba – naniesiemy ewentualne korekty, jak również modyfikacje wykonanych przez nas tekstach. Jeśli zależy Ci na dynamicznej pomocy plus kompetentnych usługach copy AGD – przejdź do sekcji kontakt. Wyślij niezobowiązujące zapytanie. W zamian otrzymasz złożoną ofertę, jak również gratisową wycenę przygotowania contentu z tematu AGD.