Copywriting

ZWiększamy sprzedaż tekstem.


Tworzymy treści, które edukują, inspirują, pozycjonują, ale przede wszystkim sprzedają.

Poznaj naszą ofertę.

Edukujemy, inspirujemy, pozycjonujemy, informujemy i sprzedajemy… a to wszystko poprzez teksty.

Teksty na strony internetowe i landing page

i

Artykuły, wpisy i poradniki na blogi

Opisy produktów do sklepów internetowych

Nazwy (naming) firm, produktów i usług

Hasła i slogany reklamowe

Teksty sprzedażowe

Teksty SEO

Teksty na ulotki, foldery, broszury, prezentacje

A w czym się specjalizujemy?

Poznaj nasze mocne copyWriterskie strony .

CopyWriting sprzedażowy

Sprzedaż jest czymś, co robimy najlepiej.

Z doświadczenia wiemy, że dzięki dobrym tekstom skutecznie zwiększysz sprzedaż i zarobisz dużo, DUŻO więcej.

c

SEO copyWriting

Pozycjonowanie bez dobrych treści po prostu nie istnieje.

A my wiemy, jak tworzyć najlepsze – przyjazne zarówno „żywym” użytkownikom, jak i algorytmom Google 😊.

l

Content marketing

ProWadzenie blogów to także nasza domena.

Dobre treści służą nie tylko sprzedaży czy pozycjonowaniu, ale również skutecznie edukują potencjalnych klientów.

Kreatywny copyWriting

Robimy wszystko, czego wymaga dobry branding.

Znajdziesz u nas naming, hasła i slogany, a także całe koncepcje kreatywne.

Jak wygląda nasz cennik?

W zależności od rodzaju zlecenia, ceny za nasz copyWriting wyceniamy na podstawie napisanych znaków ze spacjami (zzs), pojedynczych tekstów, jak i całych projektów. Chcesz poznać dokładne ceny?

Kliknij tutaj i przejdź do naszego cennika.

Dla kogo do tej pory pracowaliśmy?

Z naszych usług copyWriterskich dotychczas skorzystało ponad 170 firm z całej Polski, jak i z zagranicy.

Kliknij tu, aby sprawdzić nasze portfolio.

Zadzwoń:

507 708 626

Napisz:

kontakt@winklers.pl

Poczatuj:

Dolny róg ekranu

Kim jest copywriter? Poznaj Twoich ludzi od tekstów.

Copywriter, czyli mistrz w operowaniu słowem pisanym, potrafiący nie tylko ładnie, ale przede wszystkim skutecznie pisać. Jednak zawsze należy pamiętać, że rolą kopirajtera jest tworzenie treści, które sprzedają – produkt, usługę, a nawet markę. Tak, albowiem profesjonalny i skuteczny copywriting nie ogranicza się jedynie do generowania zysków pieniężnych. Są to również inne korzyści, jakie odnosi firma (zasięgi, wyższe pozycje w wyszukiwarkach, większa świadomość w głowach klientów i wiele więcej). 

Usługi copywriting. Co możemy dla Ciebie napisać?

Oferujemy wszystko, czego potrzebuje Twoja firma, aby odnieść sukces nie tylko w Internecie, ale także w tzw. offline’ie. 

Teksty na strony – kompleksowo przygotowane treści uwzględniające zarówno charakter sprzedażowy, marketingowy (w tym hasła i slogany), edukacyjny, jak i nakierowane na pozycjonowanie (optymalizacja treści pod SEO). 

Teksty SEO – których celem jest aktywne wsparcie witryny w osiąganiu coraz to wyższych pozycji w wyszukiwarkach (zwłaszcza Google). 

Content marketing – w tym zarówno artykuły, jak i poradniki umieszczane na blogu firmowym. Służące do sprzedaży, pozycjonowania, edukacji, a przede wszystkim budowania marki i jej wizerunku. 

Nazwy i slogany kreatywne – będące nieodzowną częścią dobrze zaprojektowanej strategii marketingowej oraz jasno komunikujące całą tożsamość firmy. 

Social media – czyli wpisy wykorzystywane do komunikacji w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Linkedin, a nawet Youtube). 

Materiały fizyczne – a pośród nich zarówno ulotki, banery, plakaty, broszury, oferty oraz wszelkie inne formy marketingowe oparte na fizycznych nośnikach informacji. 

Szukasz copywritera? Zobacz, na co musisz zwrócić uwagę.

Jak wybrać tego najlepszego? Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto zwrócić uwagę co najmniej na kilka kluczowych kwestii, które dadzą Ci ogólny obraz, jak wyglądają umiejętności oraz jak przebiega praca z wybranym copywriterem.  

Czas realizacji zlecenia – Tobie oczywiście zależy, aby teksty zostały wykonane jak najszybciej. Jednak pamiętaj, że jeżeli dany copywriter obiecuje Ci wykonanie zlecenia w podejrzanie szybkim czasie (np. „na jutro” lub już za 2 dni). Może to oznaczać, że nie ma za dużo zleceń – a to natomiast daje Ci informację, że inni klienci wolą go omijać.  

Doświadczenie copywritera – konieczne sprawdź, ile lat „siedzi” już w branży. Im trudniejszy, bardziej skomplikowany i wymagający tekst ma przygotować – tym większe doświadczenie będzie potrzebne.  

Cennik za usługi copywritingu – cena za teksty jest wprost skorelowana z doświadczeniem copywritera (a przynajmniej powinna). Im bardziej doświadczony kopirajter (w domyśle – lepszy), tym koszty związane z jego pracą będą dla Ciebie naturalnie wyższe. Dlatego, jeżeli zależy Ci na jakości, swoich wyborów nie możesz opierać jedynie na niskiej cenie. 

Portfolio copywritera – dużo o umiejętnościach, doświadczeniu, jak i ogólnej wiedzy copywritera, opowie Ci jego portoflio oraz klienci, z którymi dotychczas współpracował. Przed dokonaniem wyboru, sprawdź jakie firmy miał już przyjemność obsługiwać, a także jakie efekty przyniosły jego działania. 

Wiedza, jaką prezentuje copywriter – absolutnie każda osoba, z którą chcesz pracować w zakresie tworzenia tekstów musi posiadać kompleksową wiedzę z zakresu marketingu oraz sprzedaży. Jeżeli dodatkowo Twoje zlecenie wymaga specjalistycznej wiedzy (np. z dziedziny finansów, IT, medycyny itp.) – upewnij się, że wybrany copy ją posiada. 

Dlatego, jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoje zlecenie jest w dobrych rękach – zwróć uwagę na wszystkie te czynniki: terminowość, doświadczenie, ceny, dorobek, jak i wiedzę.